• Polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu Futrzak.com.pl

 

§1. Informacje ogólne:

Niniejsza polityka prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem z serwisu Futrzak.com.pl

§2. Administratorem Państwa danych osobowych jest serwis Futrzak.com.pl należący do F.H.U. DUET-BUD Józef Smętek. Serwis Futrzak.com.pl może powierzać Państwa dane niezbędne do realizacji zamówienia firmom kurierskim/brokerom lub/oraz przekazywać dane niezbędne do realizacji płatności lub/oraz przekazywać te dane do podmiotów, które współpracują z serwisem w celach marketingowych lub/oraz przekazywać dane niezbędne do wystawienia faktury do biur rachunkowych współpracujących z serwisem lub/oraz do firm, które współpracują z serwisem w celach dostarczenia oprogramowania niezbędnego do wystawienia wspomnianej faktury lub/oraz do innych podmiotów przetwarzających.

§3. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy bądź na potrzeby wykonania usługi newsletter.

§4. Złożone przez Ciebie dane będą przechowywane do momentu, w którym nie uzyskamy od Ciebie wyraźnej prośby o zaprzestanie ich przetwarzania bądź nie stwierdzimy iż podane przez Ciebie dane uległy przedawnieniu.

§5. Serwis Futrzak.com.pl zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

§6. Zebrane przez nas dane mogą zostać użyte do tzw. profilowania, czyli dostosowania reklam do Twoich preferencji ustalonych na podstawie zebranych przez nas danych.

§7. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

§8. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji, ograniczenia i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

§9. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych narusza przepisy polskiego prawa.

§10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

§11. W serwisie Futrzak.com.pl mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Futrzak.com.pl i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis Futrzak.com.pl Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.