• Zwroty i reklamacje

Zasady zwrotu produktu

§1. Ewentualne zwroty produktów przyjmowane są do 14 dni od daty zakupu produktu bez podania jakiejkolwiek przyczyny na podstawie: „ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.)”

§1.1 Zwracany towar (w stanie nienaruszonym) wraz z dowodem zakupu i wypełnionym formularzem zwrotu należy odesłać na adres:
F.H.U. DUET-BUD Józef Smętek
Lednica Górna 63
32-020 Wieliczka

§1.2 Zwrot pieniędzy za zwracany przez Klienta towar następuje maksymalnie po 14 dniach od odebrania przesyłki ze zwracanym produktem na podane przez Klienta konto bankowe.

§1.3 W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

§1.4 W celu zwrócenia kosztów odsyłanego produktu Klient jest zobowiązany do przesłania danych wraz z numerem konta bankowego niezbędnych do wykonania przelewu wraz ze zwracanym towarem.

§1.5 Koszty odesłania towaru ponosi Klient.

Jak zgłosić reklamację?

§1. Reklamacje przyjmowane są poprzez zgłoszenie , które zawiera: zdjęcia ewentualnych wad produktu, przyczyny uzasadniające składaną reklamację oraz „skan” dowodu zakupu.

§1.1 Sprzedawca ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji od momentu jej wpłynięcia na adres mailowy: zoologia@futrzak.com.pl